DOPORUČUJI

Recenze: Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g

Spirulina je jednou z nejcennějších superpotravin. Přestože má charakteristickou štiplavou chuť, oceníte ji jako vynikající doplněk stravy. Do článku jsem připravila recenzi a také užitečné informace o spirulině.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Co je spirulina?

Spirulina je sladkovodní řasa modrozelené barvy, která je známá pro svou vysokou nutriční hodnotu a vynikající zdravotní přínosy. Obsahuje bílkoviny, esenciální aminokyseliny, vitamíny (zejména B1, B2, B12, C, D, E) a minerály (včetně železa, vápníku, hořčíku). Díky obsahu antioxidantů, jako je beta-karoten a fykocyanin, může spirulina chránit buňky před poškozením volnými radikály a podporovat celkovou vitalitu organismu. Spirulina se využívá jako potravinový doplněk. Vyzkoušet můžete BIO spirulinu Aporosa ve formě prášku, kterou koupíte za nízkou cenu na Pilulka.cz.

Recenze: Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g
Recenze: Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g

Pro koho je spirulina určena

Bio Spirulina ve formě prášku je vynikajícím doplňkem stravy pro lidi, kteří hledají způsob, jak podpořit svůj imunitní systém a udržet normální hladinu cukru v krvi. Tento výjimečný produkt obsahuje antioxidanty, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem a pomáhají udržovat celkovou rovnováhu těla. Nejčastěji užívají spirulinu sportovci, kterým tento doplněk stravy poskytuje zásadní podporu pro regeneraci svalů po náročném tréninku (díky vysokému obsahu bílkovin a aminokyselin). Zároveň dodává důležité minerály, které mohou pomoci udržovat energetickou rovnováhu. Lidé, kteří mají aktivní a náročný životní styl, mohou získat ze spiruliny dodatečnou energii, živiny a antioxidanty, které podporují celkovou vitalitu organismu a odolnost proti stresu. Jestli dbáte o své zdraví, oceníte obsah vitamínů, minerálů a antioxidantů. Spirulina může přispět k posílení imunitního systému a ochraně buněk před oxidačním stresem. Může být ideálním doplňkem stravy pro lidi, kteří chtějí zhubnout nebo udržet štíhlou postavu. Poskytuje živiny a zároveň může podpořit pocit sytosti. Užívání spiruliny je zcela bezpečné a není spojeno s negativními vedlejšími účinky. Díky vysokému obsahu bílkovin je spirulina vhodná také pro vegetariány a vegany.

Přínosy užívání

Spirulina je oblíbená pro svou schopnost poskytnout mnoho důležitých živin pouze v 1 až 2 lžičkách denně. Obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a esenciálních živin. Užívání spiruliny přinese tyto benefity:

 • Vysoký obsah bílkovin: Obsahuje velké množství bílkovin (až čtyřikrát více než stejné množství masa). Spirulina je vhodným potravinovým doplňkem pro vegany a vegetariány.
 • Bohatý vitamínový profil: Je zásobárnou vitamínů, včetně B1, B2 (obsahuje jej až 20x více než jiné potraviny) a B12. Dále obsahuje vitamin A ve formě β-karotenu, který má pozitivní vliv na zrak, pokožku a vlasy.
 • Omega-3 mastné kyseliny: Je bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin, které jsou důležité pro zdraví srdce, mozku a zánětlivé procesy v těle.
 • Detoxikace organizmu: Má schopnost vázat těžké kovy a pomáhá v detoxikaci organismu.
 • Vysoký obsah vlákniny: Obsahuje vysoké množství vlákniny a může podpořit redukci hmotnosti. Může pomoci udržovat stabilní hladinu glukózy v krvi.
 • Benefity v oblasti zdraví: Díky schopnosti snižovat hladinu cholesterolu a krevního tlaku může spirulina přispět ke zdraví srdce a cév. Obsahuje železo a další živiny, které mohou pomoci při prevenci anémie a zvýšení celkové energie a vitality. Vláknina obsažená ve spirulině může podpořit zdravé trávení tím, že podporuje pohyb střev a eliminuje toxické látky. Díky vysokému obsahu vitamínů a minerálů, včetně beta-karotenu, vitamínu A a železa, může spirulina přispět ke zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Díky antioxidantům a dalším látkám může spirulina chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály a podporovat jejich zdravý růst a regeneraci. Může podpořit imunitní systém.
Aporosa Bio Spirulina prášek

Dávkování

Příprava nápoje je velmi snadná. Stačí smíchat 1–2 čajové lžičky prášku s vodou, džusem nebo zeleninovou šťávou a vypít. Vhodné je užít prášek 15–30 minut před jídlem, aby byly živiny co nejlépe vstřebány. Prášek je zabalen ve znovu uzavíratelném sáčku.

Recenze: Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g
Recenze: Aporosa Bio Spirulina prášek 100 g

Složení

100% prášek ze sladkovodní řasy spiruliny

Stručné hodnocení

BIO Spirulina Aporosa v prášku se připravuje velmi snadno. Stačí rozmíchat jednu až dvě lžičky ve vodě a vypít. Na chuť si musíte zvyknout a nejlepší je spirulinu rozmíchat v džusu nebo v zeleninové šťávě. Tato sladkovodní řasa obsahuje bohaté množství bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitamínů (zejména B1, B2, B12, C, D, E) a minerálů (včetně železa, vápníku, hořčíku). Obsahuje omega-3 mastné kyseliny pro zdraví srdce a mozku, je oblíbeným doplňkem stravy, který může podpořit imunitu, detoxikaci, zdravé srdce a celkovou vitalitu organismu. Tento doplněk stravy koupíte na Pilulka.cz.

10 HODNOCENÍ
Aporosa Bio Spirulina prášek

Spirulina v prášku Aporosa je vynikající a kvalitní doplněk stravy, který koupíte za nízkou cenu. Denně se užívá pouze 1 až 2 čajové lžičky, které se rozmíchají s vodou (ale lépe s džusem nebo zeleninovou šťávou). Spirulina obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, esenciálních aminokyselin a také omega-3 mastné kyseliny.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
 • Vynikající doplněk stravy
 • Vhodný pro sportovce i vegany a vegetariány
 • Denně se užívá pouze 1-2 lžičky, a tak balení vydrží dlouho.
 • Velmi nízká cena
 • Obsahuje bílkoviny, esenciální aminokyseliny, vitamíny (B1, B2, B12, C, D, E), minerály (železo, vápník, hořčík), omega-3 mastné kyseliny.
ZÁPORY
 • Nic
Aporosa Bio Spirulina prášek

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0