DOPORUČUJI

Recenze: Aporosa Bio Psyllium prášek 250 g

Kvalitní psyllium v prášku značky Aporosa koupíte za vynikající cenu. Balení vydrží dlouho, vláknina díky uzavíratelnému zipu nenavlhne a skvěle doplní váš jídelníček. V článku najdete více informací a podrobnou recenzi.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je psyllium určeno

Rozpustná vláknina psyllium je vhodná jako doplnění jídelníčku. Získává se ze semen jitrocele indického. Přírodní zdroj vlákniny přispívá k normální funkci trávicího traktu a střev. Psyllium vás finančně nezatíží a navíc je pro správnou funkci trávicího traktu a střed prospěšné. Psyllium obsahuje podobný typ vlákniny, jakou najdeme v obilovinách. Vláknina dobře zasytí a omezí pocit hladu, navíc díky pravidelnému užívání pomůže předejít zácpě a nepravidelné stolici. Pozitivně reguluje trávení a můžete ji používat i při redukční dietě nebo jako doplněk v rámci jídelníčku. Pokud budete jíst vláknu pravidelně, dlouhodobě a ve správném množství, odmění se vám tím, že je jistou prevencí vzniku rakoviny tlustého střeva. Cenově dostupné psyllium koupíte na Pilulka.cz. Jedno balení vydrží několik týdnů (přibližně 1,5 až 2 měsíce).

Recenze: Aporosa Bio Psyllium prášek 250 g
Recenze: Aporosa Bio Psyllium prášek 250 g

Jak psyllium funguje?

V trávicím traktu může zvětšit svůj objem až 40krát. Váže na sebe vodu, pohlcuje nadbytečnou tekutinu a z trávicího traktu odstraní škodlivé látky. Usnadní průchod potravy. Pokud užíváte pravidelně psyllium, je důležité dostatečně pít.

Zdravotní benefity psyllia

Psyllium je vysoce ceněno, protože může zlepšit trávení. Díky rozpustné vláknině psyllium se zlepšuje pohyb střev a podporuje se pravidelné vyprazdňování. Pomáhá při zmírnění zácpy a reguluje konzistenci stolice. Psyllium má schopnost omezit absorpci cholesterolu v trávicím traktu. Pravidelné užívání může pomoci snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu v krvi. Konzumace psyllia může podpořit hubnutí, neboť vláknina podporuje zvýšený pocit sytosti a pomůže omezit příjem kalorií. Rozpustná vláknina zpomaluje vstřebávání cukru, což napomáhá udržet stabilní hladinu glukózy v krvi. To je prospěšné pro diabetiky.

Aporosa Bio Psyllium prášek

Dávkování

Jednou denně se užívají 2 čajové lžičky, které můžete rozmíchat ve vodě nebo v džusu a vypít. Psyllium zvětší několikanásobně svůj objem už při rozmíchání ve vodě. Chuť nemá téměř žádnou a nezapáchá. Proto jej můžete velmi dobře vypít. Tento doplněk stravy může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju. Prášek je zabalen ve znovu uzavíratelném sáčku.

Recenze: Aporosa Bio Psyllium prášek 250 g
Recenze: Aporosa Bio Psyllium prášek 250 g

Složení

Prášek ze slupek semene jitrocele indického

Stručné hodnocení

Aporosa BIO Psyllium v prášku je vynikající a nepostradatelný doplněk stravy. Zlepšuje přirozenou funkci trávicího traktu a můžete jej vyzkoušet také při redukční dietě. Denně se užívají pouze dvě malé lžičky, a tak balení o hmotnosti 250 gramů vydrží opravdu hodně dlouho. Psyllium v prášku značky Aporosa koupíte za výhodnou cenu na Pilulka.cz. Tento doplněk stravy vás finančně nezatíží a zároveň je prospěšný pro trávicí systém.

10 HODNOCENÍ
Aporosa Bio Psyllium prášek

Vynikající doplněk stravy pomáhá podpořit správnou funkci trávicího systému. Psyllium je prakticky bez chuti a bez zápachu, proto jej můžete dobře konzumovat i ve formě prášku. Lze jej smíchat s vodou nebo s džusem a jednoduše vypít. Pravidelné užívání ve správném množství pomáhá předcházet rakovině tlustého střeva. Psyllium značky Aporosa v BIO kvalitě je zabaleno ve znovu uzavíratelném sáčku, aby nenavlhlo.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Vynikající doplněk stravy podpoří správnou funkci trávicího systému.
  • Praktické znovu uzavíratelné balení
  • Balení vydrží velmi dlouho.
  • BIO kvalita
  • Prakticky bez chuti a bez zápachu
ZÁPORY
  • Nic
Aporosa Bio Psyllium prášek

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0