Zdravá lahev: Na doma, na cvičení i na cesty

Na Zdravou lahev nedám dopustit – je hezká, ekologická, lze dokoupit náhradní díly. A navíc vůbec neteče. Do článku jsem připravila tip na výbornou lahev nejen na cvičení, která je vyrobena v České republice.

Zdravá lahev

OBSAH

Proč si vybrat Zdravou láhev

Zdravá láhev je inovativní a praktická. Je vyrobena z unikátního medicínského materiálu, který je bezpečný a pro uživatele naprosto nezávadný. Materiál neobsahuje ftaláty, změkčovadla, BPA, BPS a BPF, a díky kvalitnímu materiálu nevykazuje žádný zápach ani náchylnost k plísním.

Jednou z klíčových výhod této láhve je její dlouhá životnost, možnost dokoupit náhradní komponenty. Láhev je možné vyvařovat při teplotě 100°C, lze ji mýt v myčce nádobí a dokonce i ohřívat v mikrovlnné troubě.

Zdravá lahev: Na doma, na cvičení i na cesty
Zdravá lahev: Na doma, na cvičení i na cesty

S ohledem na životní prostředí jsou Zdravé lahve vyrobeny v České republice a jsou velmi ekologické. Vysoká odolnost a dlouhá životnost přispívají k šetrnému zacházení s přírodou. Příslušenství – krytka FLOPPY®, šejkr sítko, termoobal a další, umožňuje personalizovat lahev podle individuálních potřeb uživatele.

Zdravou lahev můžete využít na kolo, na cvičení, na výlety i pro děti do školy. Vybrat si můžete z různých designů a barev.

DO E-SHOPU ♥
ECONEA AKCE MĚSÍCE: SLEVY 15 % NA VYBRANÉ ZNAČKY

♥ Výhodné akce a slevy minimálně 15 %
♥ Doprava zdarma na vybrané produkty
♥ Široký sortiment kvalitních ekologických produktů
SLEVOVÝ KÓD HHNP248 VE VÝŠI 150 KČ PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ

Co dělat, když láhev zapáchá?

Pokud v lahvi zaznamenáte nepříjemný zápach, je možné ji spolu s komponenty ponořit do vroucí vody (100°C). Tímto způsobem lze efektivně odstranit nečistoty a bakterie. Vaření by mělo trvat nejvýše 5 minut. Poté je vhodné lahev mechanicky vyčistit kartáčem, určeným speciálně pro čištění lahví. Důležité je uložit vyčištěnou a pečlivě usušenou lahev bez víčka.

Kde Zdravou lahev koupit?

Zdravou lahev koupíte v e-shopu Econea.cz, kde najdete velký výběr lahví, krabiček i doplňků.

10 HODNOCENÍ
Zdravá lahev

Krásná a praktická zdravá lahev je vyrobena v České republice ze zdravotně nezávadných materiálů. Lahev lze personalizovat. Můžete dokoupit náhradní díly a doplňky. Je vhodná na kolo, an běhání, cvičení i pro děti do školy. Velkou výhodou je, že neteče.

Poměr ceny a kvality
10
Design
10
Kvalita provedení
10
Funkčnost
10
Ekologie
10
KLADY
  • Kvalitní produkt
  • Hezké provedení
  • Různé designy a barvy
  • Lze dokoupit náhradní díly.
  • Vhodné pro děti i dospělé
  • Do školy i na cvičení
  • Dlouhá životnost
  • Lze mýt v myčce, vyvařovat.
ZÁPORY
  • Vyšší cena (ale tato investice se brzy vrátí)

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0