DOPORUČUJI

Terezia Rakytníček: Zdravé bonbony bez cukru a sladidel s vitamíny

Vynikající želé bonbony Terezia Rakytníček neobsahují přidaný cukr. Najdete v nich pořádnou dávku rakytníku, který podpoří vaši imunitu. Do článku jsem připravila podrobnější informace o Rakytníčkách.

DO E-SHOPU ♥
TEREZIA.EU: VÝHODNÉ CENY DÍKY VĚRNOSTNÍMU PROGRAMU

♥ Pro registrované uživatele výrazně nižší ceny
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a dárky k nákupu (ve vybraných termínech)
♥ Rychlé dodání

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je Rakytníček určen

Rakytníčkové bonbony si zamilují zejména děti, ale mohou je jíst i dospělí místo klasických sladkých gumových bonbonů. Jestli hledáte, jakou zdravou alternativou nahradit bonbony Haribo, Rakytníček je skvělou volbou. Ve složení nejsou přidané cukry ani sladidla, bonbony obsahují rakytník řešetlákový, který při pravidelném a dlouhodobém užívání posiluje imunitu.

Vybrat si můžete z různých druhů Rakytníčků – některé bonbony obsahují velký podíl rakytníku, v jiných jsou přidané další vitamíny. Na Terezia.eu koupíte zdravé bonbony bez přidaného cukru a umělých barviv.

Účinné látky

Rakytník podporuje správné fungování imunitního systému. Obsahuje vitamin C, vitamin A a organické kyseliny. Užívá se při virózách a podporuje imunitu. Rakytník prospívá zdraví pokožky, prospívá vyrovnanému trávení, podporuje správnou funkci krevního oběhu.

Dávkování

Dávkování se liší v závislosti na tom, jaký druh Rakytníčků právě užíváte. U některých druhů se užívají 3 kusy denně, u jiných 15 kusů bonbonů denně.

Terezia Rakytníček

Stručné hodnocení

Chutné a zdravé bonbony jsou vynikající alternativou k Haribo a želé bonbonům. S Rakytníčky můžete mlsat zdravě a navíc bonbony obsahují rakytník řešetlákový. Bonbony chutnají dobře a stojí za to vyzkoušet více druhů, protože každý je trošku jiný. Rakytníček zakoupíte za dobrou cenu na Terezia.eu. V tomto e-shopu mají registrovaní zákazníci slevu na všechny produkty a zároveň zde můžete zakoupit cenově výhodná akční balení.

10 HODNOCENÍ
Terezia Rakytníček

Želé bonbony neobsahují přidaný cukr, umělá barviva ani sladidla. Zdravé bonbonky jsou obohaceny o rakytník, a tak přirozeně posilují vaši imunitu. Jsou vhodné jako zdravé mlsání a zdravá alternativa ke klasickým želé bonbonům. Vybrat si můžete z různých druhů bonbonů.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Kvalitní produkt
  • Vynikající složení
  • Dobrá chuť
  • Různé druhy - můžete si vybrat ty bonbony, které vám budou nejvíce vyhovovat a chutnat
ZÁPORY
  • U některých produktů vyšší cena
Terezia Rakytníček

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0