DOPORUČUJI

Recenze: NEURINU® Melatogen – nejlepší doplněk stravy pro kvalitní spánek

Neurinu Melatogen je doplněk stravy, který vám pomůže lépe usnout. Byla jsem velmi mile překvapena tím, že Melatogen opravdu perfektně funguje (pro mě zatím první doplněk stravy, který mi skutečně s usínáním a se spánkem pomohl). Do článku jsem připravila více informací a recenzi.

Melatogen od Neurinu
HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je Melatogen Neurinu určen

NEURINU® Melatogen je výživový doplněk, který obsahuje melatonin, hormon přirozeně se vyskytující v těle. Ten je důležitý při regulaci spánkového cyklu. Doplněk stravy je určen pro osoby, které trpí nespavostí nebo poruchami spánku a chtějí dosáhnout:

 • Rychlejšího usínání: Melatonin pomáhá zkrátit dobu potřebnou k usnutí a navodit spánek. – JAK SI TVRZENÍ STOJÍ V PRAKTICKÝCH TESTECH? Tvrzení je pravdivé. Usínání je rychlejší, a to i ve velkém horku, kdy člověk obyčejně usíná déle.
 • Hlubokého a osvěžujícího spánku: Podporuje klidnější a kvalitnější spánek během celé noci. – JAK SI TVRZENÍ STOJÍ V PRAKTICKÝCH TESTECH? Je to tak. Vyspím se skutečně výborně a to i za několik málo hodin. Stačí mi šest hodin k tomu, abych se dobře vyspala.
 • Jednoduchého a radostného vstávání: Umožňuje snadnější probuzení a pocit energie po ránu. – JAK SI TVRZENÍ STOJÍ V PRAKTICKÝCH TESTECH? Melatogen užívám, když jdu ráno běhat. Vstávám v 5:30 a vyrážím ven, abych vše přes den stihla. S Melatogenem se mi vstává opravdu dobře (bez něj to je výrazně horší 🙂 ).
 • Bezpečného a nenávykového užívání: Melatogen je volně prodejný a oproti lékům na spaní není návykový. – JAK SI TVRZENÍ STOJÍ V PRAKTICKÝCH TESTECH? Doplněk stravy sice není návykový, ale podvědomě vím, že mi pomáhá se spánkem, usínáním a vstáváním. A tak si ho vždy chci dát, abych se dobře vyspala. Není to návyk, ale spíše zvyk.

Melatogen je ideální pro osoby, které trpí nespavostí a poruchami spánku. Ocení jej lidé, kteří pracují na směny nebo s mají nepravidelný pracovní režim. Cestující, kteří mají jet lag (posun v časových pásmech). Hodí se také pro studenty v období zkoušek. Využije jej každý, kdo chce zlepšit kvalitu svého spánku a mít během dne více energie.

Melatogen jsem zkoušela s opatrností a mírným přesvědčením, že mi zase nepomůže. Zatím mi žádný doplněk stravy s usínáním nepomohl, a naopak jsem nemohla spát už vůbec. Usnula jsem ve čtyři hodiny ráno, vstávala v šest a doplněk stravy putoval do jiných rukou. Melatogen je zázrak. Konečně něco funguje, není návykový a ještě obsahuje vitamíny a minerály. Je trošku dražší – cca 12 Kč tobolka, ale opravdu funguje. Při zakoupení multipacku vyjde tobolka na 10 Kč. Tobolku zapijete malým množstvím vody cca 20 minut před spaním.

Recenze: NEURINU® Melatogen - nejlepší doplněk stravy pro kvalitní spánek
Recenze: NEURINU® Melatogen – nejlepší doplněk stravy pro kvalitní spánek

Účinné látky

 • Extrakt z Griffonie a Tyrosin: Podporují tvorbu dopaminu, serotoninu a dalších důležitých neurotransmiterů. Zlepšují fungování centrálního nervového systému. Napomáhají k pocitu dokonalého odpočinutí a snadnému rannímu vstávání.
 • Extrakt z Třezalky tečkované: Navozuje příjemný pocit zklidnění. Zkracuje dobu usínání a brání častému nočnímu probouzení. Při užívání se vyhněte intenzivnímu slunění.
 • Extrakt z Meduňky: Uklidňuje nervovou soustavu. Má tlumicí účinky a zmírňuje nervozitu. Navozuje pocity bezpečí a pohodlí.
 • Melatonin: Reguluje spánkový rytmus. Navozuje přirozený, osvěžující a hluboký spánek. Pomáhá s problémy s usínáním a častým nočním probouzením.
 • Vitamin B6: Zlepšuje náladu a snižuje podrážděnost a ospalost. Podílí se na přeměně aminokyselin na serotonin a tvorbě dalších neurotransmiterů. Zajišťuje kvalitní noční spánek.
 • Vitamin B12: Podporuje funkci nervového systému. Podílí se na přeměně aminokyselin na serotonin. Je důležitý pro noční regeneraci.
 • Zinek: Podporuje funkci nervového systému a pohlavních orgánů. Podílí se na přeměně aminokyselin na neurotransmitery.
 • Hořčík: Snižuje fyzickou a psychickou vyčerpanost, podrážděnost a depresi. Je důležitý pro přeměnu aminokyselin na neurotransmitery během spánku.

Složení

SložkaPodíl v denní dávceRHP*
Eextrakt z Griffonie200 mg
L-Tyrosin100 mg
Extrakt z Lubovníku tečkovaného40 mg
Extrakt z meduňky lékařské50 mg
Melatonin0.45 mg
Vitamin B65,4 mg386%
Vitamin B127,8 ug312%
Zinek14 mg140%
Hořčík420 mg112%

Dávkování

Jednu tobolku zapijte vodou přibližně 20 minut před tím, než půjdete spát. NEURINU® Melatogen není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud máte zdravotní problémy nebo užíváte léky na předpis, můžete se před užíváním poradit s lékařem.

Recenze: NEURINU® Melatogen - nejlepší doplněk stravy pro kvalitní spánek
Recenze: NEURINU® Melatogen – nejlepší doplněk stravy pro kvalitní spánek

Stručné hodnocení

NEURINU® Melatogen je doplněk stravy, který pomáhá s nespavostí a poruchami spánkového cyklu. Obsahuje bylinné extrakty, aminokyseliny a vitamíny, které zklidňují a navozují hluboký spánek. Melatonin v doplňku působí rychle a není návykový (ale rychle si na něj zvyknete). Opravdu funguje. Jsem velmi mile překvapená. Po Melatogenu od Neurinu spím jako špalek. Je to zatím jediný doplněk stravy, který mi pomohl rychle usnout a zároveň ráno lépe vstávám. Vyzkoušela jsem několik druhů doplňku stravy, které obsahovaly chmel, ale paradoxně jsem po nich nemohla spát už vůbec. Melatogen funguje zázračně. V multipacku jedna kapsle vyjde na cca 10 Kč, což za to opravdu stojí. Melatogen zakoupíte na Neurinu.cz.

10 HODNOCENÍ
NEURINU® Melatogen

NEURINU® Melatogen je efektivní a bezpečný doplněk stravy, který může pomoci zlepšit kvalitu spánku. Díky snadnému užívání a rychlému nástupu účinku je ideální pro osoby, které trpí nespavostí a poruchami spánku. Mně pomohl ihned po první kapsli. Funguje zázračně a je opravdu znát, kdy si kapsli vezmu a kdy si ji nevezmu.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
 • Obsahuje čistý melatonin v dávce 1 mg v každé kapsli.
 • Účinkuje do 30 minut.
 • Snadné užívání v podobě středně velkých kapslí
 • Neobsahuje přidané látky.
 • Vhodný pro vegany a vegetariány
 • Opravdu mi pomohl (zatím jako jediný doplněk stravy na usínání).
ZÁPORY
 • Cena - je vhodné koupit více balení najednou. Doplněk stravy je potom levnější (cena/tobolka).
Melatogen od Neurinu

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz
Zdroj: Autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0