Recenze: Mollers Omega 3 Double 112 kapslí

Rybí olej v kapslích Mollers se snadno polyká, denně se užívají pouze dvě kapsle. Je velmi silný a kvalitní. Do článku jsem připravila podrobnější informace a recenzi.

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je rybí olej omega 3 určen

Mollers Omega 3 Double je vhodným doplňkem stravy pro dospělé, děti i seniory, kteří získávají nedostatečné množství Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA ze stravy. Tento doplněk stravy obsahuje vitamíny A, D, a E. Výhodou je, že není třeba pít rybí olej, ale můžete pohodlně bez pachuti rybiny spolknout kapsli. Kapsle není příliš velká. Rybí tuk je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, které jsou pro lidský organismus nezbytné. Omega-3 mastné kyseliny mají řadu příznivých účinků na zdraví, včetně:

 • Snížení rizika srdečních onemocnění: Omega-3 mastné kyseliny pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi. To může pomoci snížit riziko srdečního infarktu a mrtvice.
 • Snížení rizika mozkových onemocnění: Mohou pomoci zlepšit funkci mozku a snížit riziko demence, Alzheimerovy choroby a Parkinsonovy choroby.
 • Zlepšení nálady a kognitivních funkcí: Mohou pomoci zlepšit náladu, paměť a koncentraci.
 • Zlepšení zdraví kloubů: Mohou pomoci snížit zánět a bolest kloubů, což může být prospěšné pro lidi s artritidou.
 • Zlepšení zdraví zraku: Mohou pomoci zlepšit zrak a snížit riziko makulární degenerace, která je hlavní příčinou slepoty u lidí nad 50 let.
Mollers Omega 3 Double 112 kapslí

Dávkování

Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje dospělým a dětem od 3 let užívat 2 kapsle denně. Kapsle jsou středně velké a zapíjí se vodou.

Recenze: Mollers Omega 3 Double 112 kapslí
Recenze: Mollers Omega 3 Double 112 kapslí

Složení

Obsah účinných látek v denní dávce (2 kapsle)
Koncentrovaný rybí olej1 200 mg
Omega 3 mastné kyseliny640 mg
– z toho EPA/DHA530 mg
Vitamin E10 mg (83 %*)
Vitamin A250 µg (31%*)
Vitamin D15 µg (300 %*)

 * % denní referenční hodnoty příjmu

Koncentrovaný rybí olej, jedlá želatina (hovězího původu), zvlhčující látka glycerol, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), aroma, retinyl palmitát (vitamin A), cholekalciferol (vitamin D)

Stručné hodnocení

Doplněk stravy Mollers Omega 3 Double nabízí velmi dobrý poměr ceny a kvality. Kapsle jsou středně velké, dobře se polykají. Pokud vám vadí chuť rybího tuku, můžete sáhnout po doplňku stravy s omega-3 mastnými kyselinami ve formě kapslí. Denně se užívají dvě kapsle. Tento výrobek je trošku silnější než konkurenční produkty, je obohacen o vitamín A, D, E. Mollers Omega 3 Double zakoupíte například na Lekarna.cz.

10 HODNOCENÍ
Mollers Omega 3 Double

Vynikající doplněk stravy obsahuje 1000 mg vitamínu C s postupným uvolňováním a také 25 mg extraktu šípku v každé tabletě. Tablety jsou poměrně velké, ale polykají se dobře. Jedno balení vydrží 4 měsíce, a tak vás doplněk stravy finančně příliš nezatíží. Tento vitamín C představuje vynikající poměr ceny a kvality, může podpořit vaši imunitu.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
 • Velmi dobrý poměr ceny a kvality
 • Kvalitní omega-3 s dalšími vitamíny vitamín (A, D, E)
 • Středně velké kapsle - snadno se polykají.
 • Denně se užívají 2 kapsle.
 • Balení vydrží téměř dva měsíce.
ZÁPORY
 • Vyšší cena
Mollers Omega 3 Double 112 kapslí

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0