Recenze: Kolagen NaturalProtein.cz (malinový)

Na kolagen jsem byla velmi zvědavá, protože má zajímavé složení. Vybrat si můžete z několika různých příchutí. Mně zaujala malinová. Do článku jsem připravila recenzi a zkušenosti s kolagenem značky NaturalProtein, který koupíte na Naturalprotein.cz.

OBSAH

HODNOCENÍ 9.2
Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
Chuť
7

Pro koho je Kolagen NaturalProtein určen

Kolagen NaturalProtein je určen ženy i muže, kteří chtějí zlepšit kvalitu pokožky, vlasů, nehtů. Kolagen pečuje také o klouby a pohybový aparát. Kdo kolagen nejvíce ocení?

Kolagen je vhodný pro osoby se slabými nehty a lámavými vlasy. Pravidelná konzumace kolagenu výrazně pomůže podpořit kvalitu vlasů a nehtů. Kolagen vlasy posílí. Vlasy získají lesk a jsou pevnější. Nehty budou pevnější a budou se méně lámat. Aby byly výsledky patrné, je důležité brát kolagen pravidelně a dlouhodobě. Kolagen je vhodný užívat také, pokud pozorujete příznaky stárnutí. Pleť se vypne, zesílí a mohou vymizet drobné vrásky.

Výhodou tohoto produktu je, že obsahuje pouze přírodní suroviny a navíc je obohacen o kyselinu hyaluronovou a vitamín C. V jedné porci je obsaženo 7200 mg kolagenu (3000 mg rybího kolagenu, 4200 mg hovězího kolagenu) a 4500 mg mrazem sušených malin. Oslazen je stévií. Hydrolyzovaný kolagen spolu s vitamínem C se výborně vstřebává a opravdu funguje. Je sice trošku dražší než například kolagen v kapslích nebo tabletách, ale skutečně výborně funguje. První výsledky jsou vidět přibližně do měsíce.

Recenze: Kolagen Natural Protein (malinový)
Recenze: Kolagen NaturalProtein (malinový)

Co kolagen NaturalProtein obsahuje

Tento kolagen je unikátní nejen složením, jelikož obsahuje hydrolyzovaný hovězí a rybí kolagen 7200 mg v jedné porci), ale také kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Příchuť dodávají kolagenu mrazem sušené maliny, které jsou rozdrceny na prášek. V kolagenu nejsou umělá barviva a ani umělé příchutě.

Chuť je zajímavá a možná, že si na ni budete muset zvyknout. Kolagen je poměrně dost sladký, chutná po malinách a je trošku cítit hovězí chuť. V nápoji jsou obsažena malá zrníčka. Slazení stévií velmi chválím, i když je nápoj sladší, tak nevyužívá chemická umělá sladidla.

Recenze: Kolagen NaturalProtein (malinový)

Příprava

Jednu odměrku můžete rozmíchat s 250 ml vody nebo mléka. Do nápoje můžete přidat led a rozmixovat porci kolagenu s ledem. Pokud nemáte rádi drobná zrníčka malin, můžete nápoj rozmixovat tyčovým mixérem. Vznikne hladký a jemný nápoj.

Účinné látky

Malina

Maliny jsou bohatým zdrojem vitamínu H (biotinu), který poskytuje výživu pro lesk a hustotu vlasů. Biotin je známý jako vitamín krásy a podporuje růst silných a pevných nehtů. Maliny obsahují také riboflavin, který je klíčový pro optimální růst nehtů. S vysokým obsahem antioxidantů bojují proti volným radikálům, což napomáhá oddalovat stárnutí buněk. Díky obsahu rutinu jsou maliny výbornou součástí kolagenu na pleť. Navíc jsou plné vitamínu C, který je nezbytný pro zdraví pokožky, a jeho konzumace aktivně podporuje tvorbu kolagenu v těle.

Kolagen ze sladkovodních ryb

Kolagen získaný ze sladkovodních ryb podporuje kvalitu, pevnost a pružnost pokožky. Tato forma kolagenu je nejen důležitá pro pokožku, ale také hraje důležitou roli při správné funkci kloubů, cév a trávení. Pomáhá předcházet lámavosti vlasů a má blahodárný vliv na pokožku a nehty. Kombinace s vitamínem C je nezbytná pro optimální zpracování a využití tohoto kolagenu v těle.

Hovězí kolagen

Hovězí kolagen je podstatný pro správnou funkci kloubů, šlach, svalů a vazů. Jeho konzumace může zmírňovat různá kloubní onemocnění chrupavky. Hovězí kolagen poskytuje komplexní péči o pohybový aparát, zajišťuje správnou funkci kloubů a přispívá k celkové pohyblivosti.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová má schopnost vázat vodu, což ji činí klíčovou pro prevenci tvorby vrásek. S přibývajícím věkem klesá její přirozená hladina v těle, a proto je důležité, aby ji tělo mělo dostatek.

Vitamín C

Vitamín C hraje klíčovou roli v procesu vstřebávání kolagenu v těle. Jeho dostatečné množství podporuje omlazení pohybového aparátu, zajišťuje správnou funkci kloubů, a je nezbytné pro zdravé vlasy a pleť. V kombinaci s kolagenem je ideální dvojicí pro péči o klouby, vlasy a pleť.

Stévie

Stévie je přírodní sladidlo extrahované z listů rostliny stévie. Stévie je nejen sladká, ale má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Je až 300x sladší než klasický cukr.

Dávkování

Denně se užívá 12 gramů (2 plné naběračky, 1 naběračka po 6 gramech). Naběračka je součástí balení.

Kolagen NaturalProtein

Složení

Hovězí kolagen 35 %, rybí kolagen 25 %, mrazem sušené maliny 37 %, kyselina hyaluronová 0,3 %, vitamín C 1,7 %, stévie 0,8 %

V jedné porciMnožství
Hovězí kolagen4200 mg
Rybí kolagen3000 mg
Mrazem sušená malina4500 mg
Kyselina hyaluronová20 mg
Vitamín C100 mg
Stévie50 mg

Stručné hodnocení

Kolagen krásně voní po malinách. Obsahuje pouze přírodní suroviny, je hezky barevný. Po smíchání s vodou (tekutinou) se vytvoří světlejší nápoj s kousky peciček (malin). Jestli vám vadí drobná zrníčka, můžete nápoj rozmixovat. Nápoj chutná poměrně dobře (ale je potřeba si na chuť zvyknout) , na mě je hodně sladký, obsahuje více stévie, a musím přidávat více vody. Pokud nemáte rádi chuť rybího a hovězího kolagenu, můžete tento kolagen vyzkoušet. Zaujme vás ryze přírodní a kvalitní složení. V jedné porci je obsaženo 7200 mg kolagenu, 4500 mg mrazem sušených malin, 20 mg kyseliny hyaluronové, 100 mg vitamínu C, 50 mg stévie. Jestli nevíte, jakou příchuť vybrat, můžete si objednat nejprve malé sáčky na ochutnání. Kolagen koupíte v e-shopu Naturalprotein.cz.

9.2 HODNOCENÍ
Kolagen NaturalProtein (malinový)

Kvalitní produkt obsahuje v jedné porci 7200 mg hovězího a rybího kolagenu. Ve složení dále najdete kyselinu hyaluronovou, vitamín C, stévii a také maliny sušené mrazem. Kolagen stačí rozmíchat ve vodě a vypít. Avšak můžete si vytvořit také mléčný nápoj nebo kolagen rozmixovat společně s vodou a ledem. Prokazatelně po měsíci užívání zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů.

Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
Chuť
7
KLADY
  • Poměrně dobrá chuť (i když je potřeba si na ni zvyknout)
  • Výborné přírodní složení
  • Obsahuje 7200 mg hydrolyzovaného kolagenu v jedné porci.
  • Dobře se vstřebává.
  • Opravdu funguje a prokazatelně zlepší kvalitu vlasů a nehtů.
  • Vybrat si můžete z několika různých příchutí (pokud si nejste jistí, můžete si objednat vzorečky a vyzkoušet jednotlivé chutě).
ZÁPORY
  • Poměrně sladký (ale můžete přidat více vody, než je uvedeno v návodu)
  • Nápoj obsahuje drobná zrníčka (můžete rozmixovat tyčovým mixérem).
  • Vyšší cena
Kolagen NaturalProtein

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0