Recenze e-shopu Herbavia.cz (rychlost dodání a zkušenosti)

V e-shopu Herbavia.cz pořídíte velmi kvalitní doplňky stravy, které jsou vyrobené v České republice. Když mi dorazila krabice s potravinovými doplňky, byla jsem mile překvapená krásným balením (uvidíte níže na fotografii). Do článku jsem připravila zkušenosti s e-shopem Herbavia.cz.

OBSAH

Herbavia.cz recenze

E-shop nabízí velký výběr netradičních potravinových doplňků a také kvalitních doplňků stravy na posílení imunity a obranyschopnosti organismu. Vyberete si ze široké palety produktů, které jsou určeny na detoxikaci organismu, hubnutí, posilování imunity, střevní mikroflóru, na očistu jater, na období menstruace, menopauzy, na zvýšení libida u mužů i u žen, na plodnost, hormonální nerovnováhu i erekci.

Podívejte se na zajímavé produkty. Vyzkoušela jsem hlívu ústřičnou a probiotika. Oba produkty fungovaly výborně, byly velmi kvalitní a zabalené v hezké skleněné lahvičce se šroubovacím uzávěrem. Herbavia.cz nabízí krásně zabalené a kvalitní produkty za mírně vyšší ceny. Cena odpovídá kvalitě. Vybrat si můžete z různých druhů obalů – u některých produktů můžete zvolit větší kompostovatelný obal. Jiné produkty můžete zakoupit v cenově výhodném multipacku.

Recenze e-shopu Herbavia.cz (rychlost dodání a zkušenosti)
Recenze e-shopu Herbavia.cz (rychlost dodání a zkušenosti)

Balení zboží a dodání

Zboží bylo hezky zabaleno a po otevření krabice vypadalo nádherně naaranžované jako milý dáreček. Dodání zboží bylo rychlé, bleskové. Vybrala jsem si doručení do Zásilkovny. Zvolit můžete dodání na adresu, doručení do Zásilkovny či Balíkovny. Doprava od objednávky nad 999 Kč je zdarma (ale může být limitována hmotností objednávky – do 3 kg nebo do 5 kg).

Klady a zápory

Klady
  • Zajímavý výběr doplňků stravy
  • Rychlé dodání
  • Krásné balení produktů
  • Velmi pěkné produkty – vhodné jako dárek pro blízké
  • Kvalitní a poctivé doplňky stravy
Zápory
  • Vyšší ceny

Držím vám palce. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0