Recenze: Resveratrol Minus Age

Doplněk stravy resveratrol může pomoci zpomalit stárnutí, snížit hladinu cukru v krvi a také snížit hladinu choresterolu. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi na Resveratrol Minus Age.

Resveratrol Minus Age

OBSAH

HODNOCENÍ 9.8
Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je Resveratrol Minus Age určen

Resveratrol ovlivňuje základní příčiny stárnutí a může mít pozitivní účinky na snížení hladiny cholesterolů v krvi i na snížení hladiny cukru v krvi. Nejen u osob trpících cukrovkou. Doplněk stravy je vhodný pro osoby, které chtějí zpomalit stárnutí.

Biologické stárnutí čeká každého, přičemž rychlost stárnutí těla nemusí být u každého stejná. Při stárnutí se snižují schopnosti a funkční kapacity orgánů. Lidské tělo dosahuje nejlepších výsledků během prvních třech dekád svého života (nejlepší sluch máme v pěti letech, nejsilnější je tělo kolem dvacátého roku života, imunitní systém nejlépe funguje v období dokončení povinné školní docházky). Stárnutí nastává na úrovni molekul. Při jakémkoli metabolickém procesu v lidském těle se objevují drobné samostatně nevýznamné chyby, které se postupně kumulují a vedou k projevům, které vyústí ve stárnutí těla. Mezi znaky stárnutí patří poškození mitochondrií, nestabilita genetické informace nebo přibývání senescentních buněk. Rychlost stárnutí je závislá na rychlosti kumulace chyb na nejnižších molekulárních úrovních, ovlivňuje ji dědičnost, životní styl, prostředí i nové medicínské technologie a postupy. Rychlost stárnutí se dá ovlivnit. Jednou z cest je zdravý životní styl s doplňováním látek, které tělo v průběhu stárnutí ztrácí.

Recenze: Resveratrol Minus Age
Recenze: Resveratrol Minus Age

Přírodní látka resveratrol se získává z rostlin, funguje jako antioxidant. Zvýšená koncentrace resveratrolu je obsažena ve slupkách vinné révy. Má pozitivní vliv na metabolismus lidského těla, ovlivňuje hladiny cukru a cholesterolů v krvi přírodní cestou. V jednom balení je 30 kapslí s obsahem 250 mg přírodního trans resveratrolu. Kapsle jsou zabalené v blistru, aby se po rozbalení nesnižoval jejich účinek.

Účinné látky

Resveratrol ovlivňuje mezibuněčnou komunikaci, pomáhá nastavit správné fungování a komunikaci mezi buňkami a ovlivňuje základní příčiny stárnutí.

Složení

Trans-resveratrol, mikrokrystalická celulóza (plnivo), kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy
Obsah v 1 kapsli: 250 mg Trans-resveratrol

Recenze: Resveratrol Minus Age
Recenze: Resveratrol Minus Age

Dávkování

Denně se užívá jedna kapsle, kterou je potřeba zapít dostatečným množstvím tekutiny. Doplněk stravy není vhodný pro děti. Skladujte na suchém a tmavém místě.

Stručné hodnocení

Vynikající doplněk stravy může pomoci při pravidelném užívání snížit hladiny cukru v krvi a také snížit cholesterol v krvi. Zpomaluje proces stárnutí. Přispívá k udržení normální funkce kardiovaskulárního systému. Doplněk stravy zakoupíte na Minus.age.cz.

9.8 HODNOCENÍ
Resveratrol Minus Age

Doplněk stravy je určen pro osoby, které chtějí zastavit proces stárnutí, podpořit správnou funkci kardiovaskulárního systému. Při pravidelném užívání může snížit resveratrol hladiny cukru v krvi a také může pomoci snížit cholesterol v krvi. Denně se užívá pouze jedna kapsle, která obsahuje 250 mg trans-resveratrolu.

Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Velmi dobré složení
  • 250 mg trans-resveratrolu v jedné kapsli
  • Může zpomalovat proces stárnutí.
  • Může snížit hladiny cukru v krvi a také může pomoci snížit cholesterol v krvi.
  • Podpoří správnou funkci kardiovaskulárního systému.
ZÁPORY
  • Vysoká cena
Resveratrol Minus Age

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0