Recenze knihy: Nové vyhlídky (Lilly Lucas) – 4.díl

Nové vyhlídky jsou čtvrtým dílem série Láska z Green Valley a opět nás zavedou do tohoto idylického prostředí Skalistých hor. Hlavní hrdinkou je Annie, která po těžké nehodě prochází náročným procesem znovuobjevování života. Annie je statečná a odhodlaná automechanička, která se chce co nejrychleji vrátit ke své práci v dílně, kterou vedou ona a její otec.

Jako úkryt před novináři se sem uchýlí i seriálová hvězda Netflixu, Cole Jacobs, který již známe z předchozích dílů série. Když se Annie zapojí do zkoušení vánoční Betlémské hry, aby zachránila letní tábor pro děti, Cole se jako pomocný režisér zaplete do její cesty. Annie a Cole jsou od začátku nesouhlasícími charaktery a jejich hašteření a pošťuchování dodává příběhu vtipný nádech. Jejich chemie a vzájemné odkrývání minulosti jsou úžasné a sledovat, jak se jejich vztah vyvíjí od nenávisti k lásce, je radostí.

Lilly Lucas opět dokázala vytvořit poutavý a čtivý příběh, který vtáhne čtenáře do děje. Její schopnost vytvářet dojemná a zábavná setkání postav je nadmíru úspěšná. Prostředí Skalistých hor je skvěle vystižené a dodává knize vřelou atmosféru. Jedním z hlavních lákadel knihy jsou silné a sympatické postavy, které mají hluboké a komplexní osobnosti. Vztah mezi Annie a Colem je napínavý a čtenáře dokáže naprosto pohltit. Jediným zádrhelem je uspěchaný konec, který si možná zasloužil více prostoru.

Více informací

Série: Láska z Green Valley
Žánr: Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno: 2023, Red
Originální název: New Horizons,
Počet stran: 336
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: pevná / vázaná
ISBN: 978-80-277-2004-0

KNIHU KOUPÍTE VÝHODNĚ NA KNIHYDOBROVSKY.CZ.

PS: Tuto knihu mám v Kindlu jako e-knihu, proto není vyfocena tak, jak jste zvyklí.

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0