Recenze: Herbavia Beta 1,3 glukan

Doplněk stravy Herbavia Beta 1,3 glukan obsahuje v jedné kapsli 600 mg extraktu z hlívy ústřičné. Tento velmi silný a kvalitní doplněk stravy je vhodný na pravidelné užívání a na posilování imunity. Do článku jsem připravila recenzi a podrobnější informace.

OBSAH

HODNOCENÍ 9.8
Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je Beta 1,3 D glukan určen

Kapsle Herbavia obsahují Beta 1,3 D glukan, který je vhodný na posilování imunity. Extrakt z hlívy ústřičné je dlouhodobě užíván k posilování imunity v Číně. Hlíva ústřičná pomáhá snižovat celkové vyčerpání a únavu, podporuje udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Pravidelná konzumace beta-glukanů během jídla přispívá k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle, během kterého byl betaglukan konzumován. Směs Beta 1,3 D glukan přispívá k normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidačním stresem. Aby se výsledek dostavil, je nutné hlívu ústřičnou jíst pravidelně a dlouhodobě. Doporučuje se konzumovat ji tři měsíce v jednom cyklu. Můžete ji užívat po celý rok. Hlíva ústřičná skutečně dokáže posílit imunitu, nutné je nečekat výsledky ihned, ale postupně.

Recenze: Herbavia Beta 1,3 glukan
Recenze: Herbavia Beta 1,3 glukan

Účinné látky

Hlíva ústřičná

Posilování imunity pomocí betaglukanů a hlívy ústřičné je jedním z efektivních přístupů k podpoře zdraví. Betaglukany jsou přirozené polysacharidy, které mají schopnost aktivovat imunitní systém a zlepšit jeho obranyschopnost. Houba hlíva ústřičná je bohatá na betaglukany, konkrétně na jednu z nejúčinnějších forem betaglukanů – beta-1,3/1,6-glukany. Ty se váží na receptory imunitních buněk a aktivují je k produkci protilátek, což posiluje obranyschopnost organizmu. Betaglukany mohou přispět k prevenci infekcí, snížení zánětů a celkovému posílení imunitního systému.

Hlíva ústřičná obsahuje další živiny, vitaminy, minerály a antioxidanty, které podporují celkové zdraví. Může být konzumována ve formě potravinových doplňků nebo přidávána do různých pokrmů. Při používání betaglukanů a hlívy ústřičné pro posílení imunity je důležité dodržovat doporučené dávkování.

Herbavia Beta 1,3 D glukan
Recenze: Herbavia Beta 1,3 glukan
Recenze: Herbavia Beta 1,3 glukan

Dávkování

Denně se užívá 1 až 2 kapsle. Kapsle jsou vhodné také pro vegany a vegetariány. Doporučuje se užívat tři měsíce v jednom cyklu. Tento doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let věku, není určen pro těhotné a kojící ženy.

Složení

Výživová složkaV 1 kapsli% RVH
Hlíva ústřičná – extrakt z plodnice
( 50 % polysacharidů )
600 mg**

(Pleurotus ostreatus) extrakt z plodnice, 50% polysacharidů, vegetariánská kapsle (Hydroxypropyl methylcelulóza)

Stručné hodnocení

Hlíva ústřičná Herbavia je zabalena v hezké skleněné lahvičce se šroubovacím uzávěrem. Kapsle jsou spíše větší a jedna kapsle obsahuje 600 mg hlívy ústřičné, což je v porovnání s jinými srovnatelnými doplňky stravy opravdu hodně. Denně se užívá 1 až 2 kapsle. Herbavia nabízí velmi kvalitní a silný doplněk stravy zabalená v krásné lahvičce a jestli hledáte vhodný dárek pro maminku, babičku, dědečka, tatínka, manžela nebo manželku na posílení imunity, můžete tento doplněk stravy vyzkoušet. Beta 1,3 D Glukan koupíte přímo od výrobce na Herbavia.cz.

9.8 HODNOCENÍ
Herbavia Beta 1,3 D glukan

Doplněk stravy s hlívou ústřičnou je v porovnání s konkurenčními doplňky stravy velmi silný. Denně se užívá 1 až 2 kapsle, přičemž jedna kapsle obsahuje 600 mg hlívy ústřičné. Hlíva ústřičná při dlouhodobém užívání posiluje imunitu. Kapsle je vhodné jíst v jednom cyklu alespoň tři měsíce vkuse.

Poměr ceny a kvality
9
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Velmi silný a kvalitní doplněk stravy
  • Jedna kapsle obsahuje 600 mg hlívy ústřičné (konkurenční kapsle obsahují od 200 do 400 mg).
  • Dobrý poměr ceny a kvality
ZÁPORY
  • Cena
Herbavia Beta 1,3 D glukan

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz

ZNAČKY:

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0