Hledáte levné vitamíny na vlasy a na nehty, možná, že vás Biosil Plus příjemně překvapí. Do článku jsem připravila zkušenosti s tímto doplňkem stravy.

Biosil Plus

OBSAH

HODNOCENÍ 10
Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10

Pro koho je Biosil Plus určen

Doplněk stravy je určen pro uživatele a uživatelky, kteří chtějí zlepšit kvalitu svých vlasů a nehtů. Tento doplněk stravy patří k nejlevnějším natrhu a představuje vynikající poměr ceny a kvality, co se týče obsažených látek, ceny a také výsledku. Mám vyzkoušeno, že Biosil stoprocentně nefunguje na každého, ale spoustě lidem plně vyhovuje a stačí. Já jej používám roky a u mne funguje na sto procent. Vlasy jsou krásně pevné, rostou rychleji. To stejné u nehtů – jsou silné a pevné.

Pokud máte velmi výrazné problémy s vlasy a nehty možná, že využijete nakonec zcela jiný doplněk stravy. Doplněk stravy není primárně určen pro osoby, které mají závažné problémy – například vypadávání vlasů po trsech, nehty tenké jako papír. Je vhodný pro ty z vás, kteří chtějí vlasy posílit, chtějí mít lepší pokožku a nehty. Biosil stojí za vyzkoušení, protože je velmi levný a u některých jedinců zabírá přímo výborně. Zabírá přibližně po 1 lahvičce (cca 2 měsíce).

Recenze: Biosil Plus
Recenze: Biosil Plus

Účinné složky

Biosil obsahuje biotin, kyselinu pantothenovou, zinek křemík.

  • Biotin (vitamin H nebo vitamin B7) patří do skupiny vitamínů rozpustných ve vodě. Nedostatek může vyvolat změny na pokožce a nervové poruchy. 
  • Kyselina pantothenová (vitamin B5) je vitamin rozpustný ve vodě. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Zinek je důležitý v metabolismu organismu, ovlivňuje činnost imunitního systému a pomáhá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku.
  • Křemík tvoří součást několika enzymů v lidském těle, je potřebný pro vstřebávání vápníku do kostí. Přispívá ke stavbě pevných kostí a tvorbě pojivových tkání (kosti, klouby, vaziva). Vlasům a nehtům dodá pružnost.

Složení

Biotin (vitamín H) 0,15 mg, Kyselina pantotenová 6,00 mg, Zinek 10,00 mg, Oxid křemičitý 15,00 mg

Dávkování

Biosil je určen pro muže a ženy od 15 let věku a užívá se jedna tableta denně. Není vhodný pro děti do 15 let a také by se neměl užívat během těhotenství a kojení.

Stručné hodnocení

Extrémně levný doplněk stravy skvěle funguje. To, co zaplatíte za jiné doplňky stravy, které jsou určené na vlasy a nehty za měsíc, u Biosilu vám bude stačit na rok. U mně tablety fungují na sto procent, ale ne každému tento doplněk stravy sedne, a proto je vhodné jej nejdříve vyzkoušet na jedné krabičce. Tento doplněk užívám roky a mohu jej na sto procent doporučit. Za výhodnou cenu jej koupíte na Lekarna.cz.

10 HODNOCENÍ
Biosil Plus

Skvělý doplněk stravy, díky kterému budou vaše vlasy pevnější a silnější. Velmi dobře poslouží lidem, kteří mají poměrně dobré vlasy a chtějí podpořit jejich růst a chtějí je posílit. Pravidelné a dlouhodobé užívání Biosilu posílí také nehty.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Nízká cena
  • Funguje skvěle
  • Vhodný na dlouhodobé užívání
ZÁPORY
  • Nic

Šťastný nákup. 🙂

Hrasekvlusku.cz, Zdroj: autorský článek

Hrasekvlusku.cz
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0